Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
Greitas ir patogus pristatymas visoje Lietuvoje!

Taisyklės ir naudojimo sąlygos

ATSISKAITYMO BŪDAI IR GALIMYBĖS

Atsižvelgdami į pirkėjų poreikius suteikiame galimybę už prekes atsiskaityti arba grynaisiais arba bankiniu pavedimu:

 1. Atsiskaitymas grynaisiais pristačius prekę į namus (ne daugiau 8.000 Eur). Apmokėti reikia pagal pateikiamą kasos pajamų orderį arba pinigų priėmimo kvitą. Su kasos pajamų orderiu pateikiamas pirkimo dokumentas (PVM sąskaita faktūra), kuri kartu yra ir garantinis talonas.
 2. Atsiskaitymas banko pavedimu (pagal išankstinę apmokėjimo sąskaitą). Prekės išsiunčiamos/pristatomos tik po to, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą.

Bankiniu pavedimu

Apmokėkite užsakymą Jums įprastu bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą, kurią Jums išsiųsime gavę Jūsų užsakymą.

 • SVARBU: Darydami bankinį pavedimą, mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite užsakymo NUMERĮ (pvz. apmokėjimas už  užsakymą Nr. 5) ir vardą bei pavardę pirkėjo, jei pirkėjas ir mokėtojas yra ne tas pats asmuo.  Taip padėsite mums Jūsų apmokėjimą rasti ir užsakymą paruošti greičiau.
 • SVARBU: Pervesti pinigus į el. parduotuvės SODUIDARZUI.LT  saskaitą turite per vieną kalendorinę dieną nuo išankstinės saskaitos gavimo. To nepadarius, Jūsų užsakymas bus anuliuotas.

Grynais pristatymo metu

Už internetu užsakytas prekes galite sumokėti grynais pinigais. Pinigus sumokėsite prekes pristačiusiam kurjeriui, pagal pateiktą kasos pajamų orderį.

  SVARBU :

        Dėmesio! Prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS

Pristatymas:

 • Jei Jūsų užsakyta prekė tuo metu yra sandėlyje - ją pristatysime Jums per prie prekės nurodytą terminą. Esant vėlavimui iš tiekėjų, su Jumis susisieksime Jūsų nurodytais kontaktais ir užsakymo terminą kiekvienu konkrečiu atveju patikslinsime . Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra - mes su Jumis susisieksime ir informuosime kiek gali trukti pristatymo laikotarpis.  Šiltnamių pristatymo terminai, tikslinami prie kiekvieno šiltnamio aprašymo pačioje el. parduotuvėje.
 • Maksimali pristatymo trukmė  3-5 savaitės (specialiems užsakymams gali užtrukti dar ilgiau - priklausomai nuo tiekėjo ar gamintojo prekių tiekimo terminų).
 • Pardavėjas neatsako, jeigu siunta vėluoja ne dėl pardavėjo kaltės.
 • El.parduotuvė SODUIDARZUI.LT pasilieka teisę be perspėjimo keisti paslaugų ir pristatymo įkainius.

Reali prekės išvaizda ar savybės  kartais gali skirtis nuo aprašymo ar  pavaizduotos   nuotraukoje - kai kuriais atvejais, priklausomai nuo prietaiso modifikacijos, gali skirtis  spalva, svoris ir tt.

Svarbu!

 • Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.
 • Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).
 • Prekės pristatomos darbo dienomis, jei nesusitarta kitaip atskiru susitarimu.

PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
 • prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) Šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę;
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);

Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti SODUIDARZUI.LT sandėlio ar biuro adresu (iš anksto susiderinus su SODUIDARZUI.LT vadybininkais)

Svarbu! 

Autobusų siuntų tarnyba ar Lietuvos paštas iki galutinio adresato siuntų nepristato, todėl prekes grąžinti privaloma per kurjerių tarnybą arba pristatyti patiems. 

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Pinigai grąžinami TIK į pirkėjo, o ne į kito asmens sąskaitą.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d.d. po to, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, pardavėjas įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Jei per garantijos terminą kliento įsigyta netinkamos kokybės prekė pakeičiama nauja tinkamos kokybės preke, pakeistajai taikomas likęs garantijos terminas, t.y. garantinis terminas nepratęsiamas. 

Svarbu! 

Atsisakius pagal spec. užsakymą užsakytų prekių,  sutartas ir pervestas avansas ( jei nesusitarta kitaip) negrąžinamas.

BENDROSIOS TAISYKLĖS

Bendrosios nuostatos

Šios taisyklės yra pirkimo - pardavimo sutartis (toliau sutartis) nustatanti tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę tarp pardavėjo www.soduidarzui.lt (toliau Internetinė parduotuvė) ir kliento (toliau Pirkėjas).

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pirkėjas, kiekvieną kartą norėdamas apsipirkti šioje internetinėje parduotuvėje, privalės iš naujo patvirtinti, kad sutinka su pirkimo – pardavimo taisyklėmis.

Sutarties sudarymas

Sutartis tarp Internetinės parduotuvės ir Pirkėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas suformavęs prekių krepšelį, nurodęs prekių pristatymo adresą, patvirtina užsakymą ir jį apmoka.