Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
Greitas ir patogus pristatymas visoje Lietuvoje!

NESTANDARTINIŲ ŠILTNAMIŲ PROJEKTAVIMAS - GAMYBA - PRITAIKYMAS

NESTANDARTINIŲ ŠILTNAMIŲ PROJEKTAVIMAS - GAMYBA - PRITAIKYMAS

Reikalingas nestandartinių matmenų, vienšlaitis, statomas prie pastato sienos , aukštesnis, platesnis ar šiltnamis, kuris pasibaigus auginimo sezonui tarnautų kaip sandėlis ( pagaminsime Jums šiltnamį su plačiomis dvivėrėmis durimis, kad būtų galima patogiai sunešti daiktus ar įvažiuoti su traktoriuku ) ?

RASIME JUMS TINKAMIAUSIĄ SPRENDIMĄ IR PADĖSIME JĮ REALIZUOTI!

IŠSIAIŠKINSIME JŪSŲ POREIKIUS, APTARSIME, SUPROJEKTUOSIME, PAGAMINSIME IR, JEI BUS POREIKIS - SUMONTUOSIME ŠILTNAMĮ JUMS REIKALINGOJE VIETOJE !

 

SUSISIEKIME TELEFONO NUMERIU: 

8 654 70 000

ARBA EL. PAŠTU:

info@soduidarzui.lt   arba  info@siltnamiucentras.lt


 

1.00

Į krepšelį

 

Turite pamatą, tačiau niekaip nerandate jo matmenis atitinkančio šiltnamio? Galbūt esate apriboti vietoje ir jums reikalingas nestandartinių išmatavimų šiltnamis? Galbūt norite išskirtinio dizaino, nestandartinės išvaizdos ar turite kitų pageidavimų, kaip turėtų atrodyti Jūsų šiltnamis?

Mūsų įmonė užsiima šiltnamių projektavimu ir gamyba pagal specialius pageidavimus.

Galimybės

Nestandartinio pločio ir ilgio šiltnamiai, šiltnamiai prie pastato sienos, vienšlaičiai šiltnamiai, netipinės formos šiltnamiai, šiltnamiai su nestandartinėmis durimis šonuose ar dvigubomis durimis ir visi kiti Jūsų pageidavimai.

Gaminiai projektuojami iš tiesių profilių, kurie gali būti jungiami įvairiais kampais ir būdais. Profiliai negali būti išlenktos formos.

Specifikacijos

Profilis ir konstrukcija

Nestandartiniai šiltnamiai gali būti gaminami iš dviejų tipų U formos profilio, kuris lankstomas didelio tikslumo staklėmis iš kokybiškai cinkuoto plieno. Gaminant šiltnamį padaromos visos reikiamos skylutės konstrukcijos surinkimui, bei dangos montavimui.

  • 40×40 mm U formos profilis
  • 89×41,3 mm U formos profilis
Nestandartiniai šiltnamiai, gamyba

Danga

Šiltnamis komplektuojamas su 4 mm arba 6 mm  sertifikuota kanaline polikarbonatine danga. Danga gaminama naudojant SABIC (Saudo Arabija) ir COVESTRO (Vokietija) žaliavas. Gamybai naudojama italų kompanijos „OMIPA spa“ įranga. Visas mūsų parduodamas polikarbonatas turi UV apsaugą. Dangai suteikiama 10 m gamintojo garantija.

Priedai

Kaip ir visiems, nestandartinių matmenų šiltnamiams taip pat gali būti taikomi įvairūs priedai: automatiniai stoglangiai, laistymo sistemos, takelių bortai, ir pan., visus juos rasite kategorijoje: šiltnamių priedai.

Svarbiausi, rekomenduojami priedai yra difuzinė juostelė ir polikarbonato užbaigimo profiliai skirti apsaugai nuo dangos užsiteršimo, žaliavimo.

 

Surinkimas

Kiekvienam gaminiui yra paruošiamas konstrukcijos surinkimo brėžinys, bei dangos pjaustymo schema.

Konstrukcijos surinkimui naudojami savisriegiai varžtai, jungiant tam tikrus elementus gali būti naudojami ir kitokie varžtai, reikiamas kiekis būna komplekte.

Dangos tvirtinimui taip pat naudojami savisriegiai su plačiomis metalinėmis poveržlėmis. Danga jungiama perdengiant lapus, jungimo vietose pritvirtinama savisriegiais

Šiltnamius gali surinkti ir mūsų rekomenduojami meistrai, kaina priklauso nuo konstrukcijos montavimo sudėtingumo ir šiltnamio dydžio.

Terminai

Pilno projekto įgyvendinimas (šiltnamis jūsų kieme) gali trukti nuo 1 iki 3 – 4 savaičių, priklausomai nuo projekto sudėtingumo, įmonės užimtumo.

KAINA

Galutinė kaina priklauso nuo sunaudojamų medžiagų (polikarbonato, metalo) kiekio, šiltnamio projektavimo, bei transportavimo išlaidų.

Įsigyti nestandartinių matmenų šiltnamį kainuos daugiau nei gaminamą pramoniniu būdu, todėl pirmiausia siūlome peržiūrėti visus mūsų parduodamus šiltnamius, tarp kurių galbūt rasite jums tinkamą.  Galite teirautis ir telefonu  8 654 70000, padėsime surasti jums tinkamiausią.

ŽIŪRĖTI VISĄ ŠILTNAMIŲ ASORTIMENTĄ  ČIA

 

Procesas

 

 Užsakymo suformavimas

Aptariami išmatavimai, dangos storis, priedai, konstrukcija ir t.t. Paskaičiuojama orientacinė kaina.

  Projektavimas

Nubraižomas preliminarus brėžinys, parodomas klientui, patvirtinamas. Padaroma 30% pradinė įmoka, po jos braižomas tikslus gamybinis brėžinys.

 Gamyba

Lankstomi profiliai, surenkama pilna komplektacija. Paruošiama konstrukcijos surinkimo ir dangos pjaustymo schema.

  Pristatymas/montavimas

Gaminys pristatomas Jūsų nurodytu adresu arba perduodamas montuotojams, kurie atsiveža ir pastato šiltnamį į pageidaujamą vietą.