Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
Greitas ir patogus pristatymas visoje Lietuvoje!

Lietuviškas šiltnamis "GASPADORIUS"

Lietuviškas šiltnamis "GASPADORIUS"

Šiltnamis GASPADORIUS - mėgstantiems tvirtumą - TIESIAI IŠ LIETUVOS GAMINTOJO ! Aukštas, erdvus, puikiai atrodantis ir tikrai tvirtas - jam nebaisūs dideli vėjai ar didelės sniego apkrovos !

Aukštis net 2,25 m; Plotis 2,87m;  Ilgis  - 2,4,6 ar daugiau metrų pagal Jūsų poreikį. 

ARKOS KAS 66 cm.

Skirtingai nuo kitų rinkoje esančių vamzdinių šiltnamių, šiltnamis "GASPADORIUS" NETURI JOKIŲ metalo SUVIRINIMO vietų, nes cinkuoto metalo virinimas pažeistų cinko sluoksnį, o tai sąlygotų greitą metalo surūdijimą.

Abipusis plataus prkarkaso profilio cinkavimas ( kokybiškiausias padengimas cinko sluoksniu iš abiejų profilio pusių - 275g/m2)

STANDARTINIAME ŠILTNAMIO KOMPLEKTE:

* Dvigubos PLAČIOS, AUKŠTOS ir SUSTIPRINTOS  durys abiejuose galuose. Duryse montuojamos patvarios aliuminės rankenėlės su uždarymo mechanizmais. Durys perskirtos pusiau, tad galėsite atidaryti viršutines durų dalis ir taip dar efektyviau vėdinti šiltnamį.

* Lietuvoje sertifikuota, CE sertifikatą turinti ir PAGAL REIKIAMUS MATMENIS SUPJAUTA IR MONTAVIMUI PARUOŠTA POLIKARBONATO DANGA.

* 10 cm aukščio pamatinis pagrindas, kuris saugo šiltnamio dangą nuo lietimosi su žemėmis ir purvu, bei suteikia šiltnamiui sandarumo.

* Šiltnamio tvirtinimo kojos su skersiniais ( apverstos T raidės formos), kurios tvirtinamos prie šiltnamio ir užkasamos grunte ( kojos ilgis 65 сm, skersinio plotis 30 cm). 4 m ilgio šiltnamio komplekte 8 vnt. tokių kojų, 6m ilgio - 10 vnt. ir tt.

* Duryse montuojamos patvarios aliuminės rankenos, kad durys neatsidarytų net klebenamos stipriausio vėjo.

* Šiltnamio arkų profilio išmatavimas: 2 cm aukštis ir 6 cm plotis   - kuo platesnis profilis, tuo danga turės didesnį atramos plotą.

 * Difuzinė juostelė polikarbonato lakštų užsandarinimui (kad lakštai nepridulkėtų ir neužsiterštų).

UŽSISAKIUSIEMS ŠILTNAMĮ BALANDŽIO MĖN. - UŽLENKIAMA ŠILTNAMIO LENTYNĖLĖ  DOVANŲ !

Pristatymo terminas - apie 5-10 darbo dienų

PAPILDOMAI GALITE ĮSIGYTI : Orlaides, takelio atskyrimo bortus, takelio korius, lentynėles, augalų parišimo komplektus, laistymo sistemas, automatikas orlaidėms.

 

327.00

Į krepšelį

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti savos serijinės gamybos LIETUVIŠKĄ  arkinį šiltnamį "GASPADORIUS", kurio patogumu ir tvirtumu jau įsitikino ne viena mūsų pirkėjų šeimyna !

Ilgametė mūsų bendradarbiavimo su daržininkais mėgėjais ir profesionalais patirtis, padiktavo poreikį sukurti ir pagaminti šiltnamį, kuris atitiktų net ir reikliausiųjų poreikius.
Erdvus, aukštas ir itin patvarus šiltnamis " GASPADORIUS " parduodamas KOMPLEKTE su cinkuotu pamatiniu pagrindu ir durimis ( su orlaidėmis ) ABIEJUOSE  šiltnamio galuose.
Lengvai surinkę šiltnamį, jį pastatysite savo sklype be didesnio vargo. Jums nereikės lieti ar betonuoti pamatų - šiltnamį įtvirtinsite įkasę į gruntą specialias prailgintas šiltnamio arkų "kojas" su skersinukais ( jos jau yra šiltnamio komplektacijoje). Įkastos šiltnamio kojos neleis vėjui jo pajudinti, o cinkuoto plieno pamatas suteiks šiltnamiui papildomo stabilumo.

Jūsų užsakytą ir pilnai paruoštą montavimui šiltnamį ( tvirto karkaso dalis, pamatinį pagrindą, M5 dydžio varžtus, supjaustytą ir paruoštą montavimui europos gamintojų polikarbonatinę dangą ( 4 arba 6 mm storio pagal pasirinkimą ), aliuminę difuzinę juostelę polikarbonato lapų galų užsandarinimui, smulkią iliustruotą surinkimo instrukciją ir visa kita, kas reikalinga TVARKINGO šiltnamio surinkimui ir sumontavimui)          PRISTATYSIME Į JŪSŲ NURODYTĄ VIETĄ !

Tvirta šiltnamio konstrukcija leis Jums jaustis ramiai dėl šiltnamio saugumo ne tik pučiant stipriam vėjui, tačiau ir gausiai sningant. Šiltnamis suprojektuotas taip, jog atlaikytu ne tik prie karkaso parištus augalus - šiltnamio karkasas atlaikys ir pakabintas lentynėles  ( KURIAS GALĖSITE ĮSIGYTI IŠ MŪSŲ UŽ ITIN PTRAUKLIĄ KAINĄ) skirtas sudėti daigykloms ar vazonėliams.

Šiltnamio " GASPADORIUS " privalumai rinkoje:

►  ERDVUMAS - šiltnamio plotis 2,87 m, ilgis 4, 6, 8, 10 m  , aukštis - net  2,25 m. Jame puikiai jausis ir nebus suvaržyti ne tik aukštaūgiai pomidorai, bet ir patys  daržininkai ! Šiltnamio durys - plačios, tad be jokių problemų į šiltnamį įvažiuosite su standartinio pločio karučiu -  nebereikės žemių nešioti kibirais.

►  TVIRTUMAS - šiltnamis pagamintas iš ypač tvirtų cinkuotų profilių, kurie gaminami iš 80 mm pločio cinkuotų plieno juostų ir turi TVIRTĄ CINKUOTĄ PAMATINĮ PAGRINDĄ, kuris suteikia šiltnamiui papildomą tvirtumą, bei arkų sustiprinimus, kurie montuojami būtent tose vietose, kuriose jie geriausiai sutvirtina šiltnamio arkas ! Sustiprintam šiltnamiui nebus baisios jokios sniego ar vėjo apkrovos, tad apie šiltnamio išmontavimą žiemai - nereikėtų net galvoti.

SANDARUMAS  -  šiltnamis dengiamas 4 arba 6 mm storio polikarbonato plokštėmis, kurios turi oro kanalus ir yra tarsi stiklo paketas. Šiltnamio durys ir orlaidės sukonstruotos taip, jog neliktu nereikalingų tarpų - net prasidėjus rudeninėms šalnoms (oro temperatūrai esant net iki -5 laipsnių ), Jūsų šiltnamyje oro temperatūra bus vis dar pliusinė, tad vis dar galėsite auginti ir mėgautis šviežiomis daržovėmis.
 
►  FUNKCIONALUMAS  - mūsų šiltnamis abiejuose galuose turi duris, kurių viršutinė dalis varstosi kaip orlaidės. Kam reikalingos dvejos durys ? Pertverkite šiltnamį ir skirtinguose šiltnamio galuose galėsite auginti skirtingas daržoves.
Pasistatėte 4 metrų ilgio šiltnamį ir pamatėte, jog jis Jūsų šeimai per mažas ? Nebėda. Mūsų šiltnamį lengvai padidinsite net ir po to, kai jis jau surinktas. Tiesiog įsigykite  iš mūsų šiltnamio prailginimą ir Jūsų šiltnamis jau bus ne 4 , o 6 metrų ilgio.
Pastatėte šiltnamį sode prie takelio, tačiau persigalvojote ir norite ji perkelti į kitą vietą ? Ir tai ne bėda - mūsų surinktas šiltnamis toks stabilus, jog Jūs jį be didesnio vargo pernešite i Jums patogią vietą.
Neužtenka vėdinimo per dvi orlaides šiltnamio galuose ? Galėsite įmontuoti papildomas orlaides (paprastas arba automatines ) šiltnamio stoge.
Na, o žiemą šiltnamis "GASPADORIUS" Jums tarnaus kaip sandėliukas ar papildoma malkinė. Patikėkite, o ir lauko baldai šiltnamyje "GASPADORIUS"  iki pavasario peržiemos kuo puikiausiai.
Paprasta, efektyvu ir funkcionalu.

ILGAAMŽIŠKUMAS  -  stori (net 1 mm storio) ir kokybiškai nucinkuoti šiltnamio karkaso profiliai, bei europos gamyklose gaminami polikarbonatiniai lakštai,kuriems gamintojai suteikia 10 metų garantiją, leis Jums džiaugtis Jūsų nesenstančiu šiltnamiu tikrai ilgą laiką !

►  ESTETIŠKUMAS  - mūsų gaminamas šiltnamis ne tik ištikimai tarnaus Jums kaip daržovių namas - mes esame tikri, jis neabejotinai papuoš Jūsų sodybos ar namo kiemą ! Daugiau jokių vėjyje besiplaikstančių polietileno plėvelių atplaišų  - šiuolaikinis ir modernus šiltnamis dengtas kokybiška polikarbonatine danga,  jau dabar gali buti Jūsų !

 

Surinkto arkinio šiltnamio " GASPADORIUS " svoris:

►  surinktas 2,87 metrų pločio ir 4 metrų ilgio  šiltnamis sveria  115 kg.

►  surinktas 2,87 metrų pločio ir 6 metrų ilgio  šiltnamis sveria  147 kg.

►  surinktas 2,87 metrų pločio ir 8 metrų ilgio  šiltnamis sveria  180 kg.

►  surinktas 2,87 metrų pločio ir 10 metrų ilgio   šiltnamis sveria  210 kg.

Tinkantys produktai