Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
Greitas ir patogus pristatymas visoje Lietuvoje!

Lietuviškas šiltnamis "GASPADINĖ"

Lietuviškas šiltnamis "GASPADINĖ"

Šiltnamis GASPADINĖ - tikrai ir išmaniai gaspadinei TIESIOGIAI IŠ LIETUVOS GAMINTOJO ! Aukštas, erdvus, puikiai atrodantis ir tikrai tvirtas - jai nebaisūs dideli vėjai ar didelės sniego apkrovos !

Aukštis net  2,42 m;  Plotis 2,64 m;  Ilgis  - 2, 4, 6 ar daugiau metrų pagal Jūsų poreikį.

Šiltnamio karkaso profilių aukštis - 2 сm, o plotis net 6 cm. Kuo platesnis profilis, tuo polikarbonato danga turi platesnę atramą ir tuo ji tvirčiau priglunda prie karkaso. Profiliai cinkuoti iš abiejų pusių kokybiškiausiu cinko padengimu - 275 gr/m2

Skirtingai nuo kitų rinkoje esančių vamzdinių šiltnamių, šiltnamis "GASPADINĖ"  NETURI  JOKIŲ metalo SUVIRINIMO vietų, nes cinkuoto metalo virinimas pažeistų cinko sluoksnį, o tai sąlygotų greitą metalo surūdijimą.

STANDARTINIAME ŠILTNAMIO KOMPLEKTE:

* Dvigubos PLAČIOS, AUKŠTOS ir SUSTIPRINTOS  durys abiejuose galuose. Duryse montuojamos patvarios aliuminės rankenėlės su uždarymo mechanizmais. Durys perskirtos pusiau, tad galėsite atidaryti viršutines durų dalis ir taip dar efektyviau vėdinti šiltnamį.

* Dvi stoginės orlaidės  (be automatikos)

* Aliuminė difuzinė (kvėpuojanti) juosta polikarbonato lapų galų užsandarinimui ( kad lapai mažiau pridulkėtų ir kuo mažiau užsiterštų)

* Lietuvoje sertifikuota ir CE sertifikatą turinti,  PAGAL REIKIAMUS MATMENIS SUPJAUTA IR MONTAVIMUI PARUOŠTA POLIKARBONATO DANGA.

* 10 cm aukščio pamatinis pagrindas, kuris saugo šiltnamio dangą nuo lietimosi su žemėmis ir purvu, bei neleidžia priželti žolėms į polikarbonato tarpelius.

* Papildomos šiltnamio tvirtinimo kojos su skersiniais ( apverstos T raidės formos), kurios tvirtinamos prie šiltnamio ir užkasamos grunte ( kojos ilgis 65 сm, skersinio plotis 30 cm). 4 m ilgio šiltnamis komplekte turi 10 vnt kojų, 6m ilgio - 12 vnt kojų.

UŽSISAKIUSIEMS ŠILTNAMĮ BALANDŽIO MĖN. - UŽLENKIAMA ŠILTNAMIO LENTYNĖLĖ  DOVANŲ !

Pristatymo terminas - apie 10-15 darbo dienų

PAPILDOMAI GALITE ĮSIGYTI : Takelio atskyrimo bortus, takelio korius, lentynėles, augalų parišimo komplektus, pakeltas lysves šiltnamiui, laistymo sistemas, automatikas orlaidėms.

370.00

Į krepšelį

Naujas lietuviškas polikarbonatinių šiltnamių šeimos narys - šiltnamis GASPADINĖ. Erdvus, funkcionalus, lengvai surenkamas ir puikaus estetinio vaizdo šiltnamis.


Šiltnamio GASPADINĖ aukštis - 2,42 m, plotis - 2,64 m, ilgis - 4, 6, 8, 10 m ir tt. ( šiltnamis ilginasi po du metrus).
 

Šiltnamis parduodamas komplekte su dvejomis durimis abiejuose šiltnamio galuose , su sustiprintu pamatiniu pagrindu, išpjaustytais pagal reikiamus matmenis polikarbonatiniais lapais ( naudojama tik sertifikuota danga), difuzine juostele ir visais reikalingais priedais.

Įsigiję šiltnamį,jį be vargo sustatysite ir patys-  gausite smulkią bei išsamią montavimo instrukciją, karkasą, kurio, net ir smulkiausia detalė bus sunumeruota. Mums ne tas pats kaip sekasi mūsų klientui, įsigijusiam mūsų šiltnamį, todėl net smulkiausia detalė apgalvota, kad ne tik jūsų giminaitis, bet ir kaimynas užsinorėtų tokio paties šiltnamio !

Esame tikri - šiltnamis "GASPADINĖ" ĮTIKS IR REIKLIAUSIAI NAMŲ GASPADINEI !!!

Tinkantys produktai